سایت نوبت دهی مطب { دکتـر زهـرا زارع } متخـصـص زنان ، زایمان و نازائی در مشهد
 • قبل از دریافت نوبت موارد زیر را مطالعه نمائید
 • مطـب روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 4 تا 8 بعـداز ظهـر بجـز ایـام تعطیل دایر است . آدرس مشهد احمد آباد عدالت 2 پلاک 68 ساختمان آراد
 • توجه داشته باشید ثبت مشخصات بیمار در سامانه به معنی دریافت نوبت نیست ، فقط با واریز هزینه از طریق این سامانه نوبت دریافتی ثبت و قطعی میگردد.
 • لطفا پس از ثبت نوبت از پرداخت هزینه و دریافت کدرهگیری مطمئن شوید ، مسئولیت برگشت وجه و عدم ثبت نوبت متوجه مطب نیست ، برای این منظور میتوانید از گزینه پیگیری نوبت از صحت نوبت دریافتی خود اطمینان حاصل نمائید.
 • جابجائی زمان ویزیت و یا کنسل نوبت دریافتی فقط یک بار با اطلاع قبلی و تماس تلفنی حداکثر 48 ساعت قبل از نوبت تعیین شده امکانپذیر است . موارد جابجائی و یا کنسل نوبت را در روزهای کاری مطب به شماره 38331297 اطلاع دهید.
 • لطـفا بـدون گرفـتـن نوبـت و یا هـماهنگی به مطب مراجعه نکنید ، نوبت ها 100 درصد تکمیل بوده و امکان پذیرش بین بیماران هم امکانپذیـر نمیباشد.
 • بیمار باید قبل از وقت تعیین شده برای ویزیت در مطب حاضر باشد ، در صورتی که به هر دلیلی بعد از وقت تعیین شده در مطب حاضر شوید زمان ویزیت بر اساس بیماران حاضر در مطب و نوبت دیگر بیماران جابجا خواهد شد و در اینصورت زمان انتظار قابل پیش بینی نخواهد بود. لذا مسئولیت تاخیر حضور شما در مطب به عهده خودتان میباشد.
 • لازم به ذکر است زمان نوبت دریافتی شما تقریبی بوده و امکان انتظار در مطب به مدت 30 تا 45 دقیقه بعد از زمانی که نوبت رزرو شده است وجود دارد . لطفا صبور باشید.
 • در صورتی که به هر علتی مطب در روز خاصی تعطیل گردد ، جهت جابجائی یا برگشت هزینه ویزیت از مطب با شما تماس گرفته خواهد شد.
 • با توجه به شیوع بیمارهای واگیـردار لطفا از آوردن همراه غیر ضروری و کودکان به مطب جدأ خوداری نموده و برای سلامتی خود و دیگران ورود آقایان به ساختمان مطب ممنوع بوده ، شایسته تر است همراهان در خودرو منتظر بمانند.
 • برای ثبت نوبت کارت بانکی عضو شتاب دارای رمز خرید اینترنتی ( رمز 2 ) و C V V 2 و تاریخ اعتبار روی کارت مورد نیاز است .
                               
ورود اطلاعات بیمار جهت دریافت نوبت
 
 
فعلا از پذیرش بیمار جدید و انجام زایمان طبیعی معذوریم
 
تلفن همراه *   نام بـیـمـار *   نام خانوادگی *   نوع بیـمه و یا تعرفه بیـمار را انتخاب نمایید نوع خدمات مـورد نیاز بیمار را انتخاب نمایید
پرداخت این مبلغ الزامی میباشد
انتخاب تاریخ
                   
آیکون پرداخت با تکمیل اطلاعات فعال و نوبت فقط پس از پرداخت هزینه تایید میگردد

درباره دکتر زهرا زارع

دکتر زهرا زارع متخصص زنان زایمان و نازائی در سال 1378 از دانشگاه علوم پزشکی ایران ( شهید بهشتی تهران ) با رتبه 2 فارغ التحصيل گرديد، ايشان در سال 1378 موفق به اخذ بورد تخصصي زنان و زایمان همان دانشگاه شد. از سال1387 تا 1388 دوره تکميلي ای وی اف، نازایی و لاپاراسکوپی را در ایران و در بیمارستان فوق تخصصی صارم تهران طي کرده است. در حال حاضر ايشان به عنوان متخصص زنان زایمان و نازائی در زمينه هاي آی وی اف، لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی و درمان نا باروری در شهر مشهد مشغول فعاليت هاي درماني مي باشند.

خدمات سـرپائی داخل مطـب

سونوگرافی ( شکمی و واژینال ) گذاشتن و برداشتن آی یو دی , کرایوسرجری و برداشتن پولیپ

ایـن مـرکـز دارای نـمـاد اعـتـمـاد الکـتـرونـیـکـی وزارت صـنـعـت و تـجـارت مـیـبـاشـد و فعاليت هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است