درباره دکتر زارع

دکتر زهرا زارع متخصص زنان و زایمان در سال 1378 از دانشگاه علوم پزشکی ایران با رتبه 2 فارغ التحصيل گرديد، ايشان در سال 1378 موفق به اخذ بورد تخصصي زنان و زایمان همان دانشگاه شد.از سال1387تا1388 دوره تکميلي ای وی اف، نازایی و لاپاراسکوپی را در ایران و در بیمارستان فوق تخصصی صارم طي کرده است.در حال حاضر ايشان به عنوان متخصص زنان و زایمان در زمينه هاي آی وی اف، لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، زنانی و زایمان در شهر مشهد مشغول فعاليت هاي درماني مي باشند.

تحصيلات دانشگاهي:

پزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی ، تخصص زنان و زایمان از علوم پزشکی ایران، دوره ی نازایی و ای وی اف و لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی از بیمارستان فوق تخصصی صارم.

سوابق آموزشي :

دانشکده ی علوم پزشکی گناباد

تجربيات حرفه اي :

سونوگرافی (شکمی و واژینال )

عضويت در سازمانها:

عضو نظام پزشکي ايران -عضوجامعه جراحان ايران، مشهد

جـهـت دریافـت نوبـت { اینجا کلیک کنید } تا به صفحه جدید دریافت نوبت منتقل شوید .

درباره دکتر زهرا زارع

دکتر زهرا زارع متخصص زنان زایمان و نازائی در سال 1378 از دانشگاه علوم پزشکی ایران ( شهید بهشتی تهران ) با رتبه 2 فارغ التحصيل گرديد، ايشان در سال 1378 موفق به اخذ بورد تخصصي زنان و زایمان همان دانشگاه شد. از سال1387 تا 1388 دوره تکميلي ای وی اف، نازایی و لاپاراسکوپی را در ایران و در بیمارستان فوق تخصصی صارم تهران طي کرده است. در حال حاضر ايشان به عنوان متخصص زنان زایمان و نازائی در زمينه هاي آی وی اف، لاپاراسکوپی ، هیستروسکوپی و درمان نا باروری در شهر مشهد مشغول فعاليت هاي درماني مي باشند.

خدمات سـرپائی داخل مطـب

سونوگرافی ( شکمی و واژینال ) گذاشتن و برداشتن آی یو دی ، کرایوسرجری و برداشتن پولیپ

ایـن مـرکـز دارای نـمـاد اعـتـمـاد الکـتـرونـیـکـی وزارت صـنـعـت و تـجـارت بـوده و فعاليت هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران میباشـد